Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim

Wyszukiwanie zaawansowane

Platforma zakupowa Marketplanet

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim uprzejmie informuje wszystkich zainteresowanych Wykonawców, iż wdraża elektroniczne narzędzie służące do realizacji zamówień publicznych.

Platforma zakupowa jest podstawowym narzędziem komunikacji z wykonawcami w trakcie procesu zakupowego. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.


Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link:

PLATFORMA ZAKUPOWA

Instrukcje korzystania z Platformy zakupowej Marketplanet dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego przy użyciu platformy zakupowej znajdują się w sekcji Regulacje i procedury procesu zakupowego/ Instrukcja dla wykonawcy dla postępowań opublikowanych od 07.10.2021 na stronie internetowej pod adresem: https://mopsnml.ezamawiajacy.pl/ oraz w strefie dla wykonawców pod adresem https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin. Korzystanie z platformy zakupowej w zakresie udziału w postępowaniach ogłoszonych przez zamawiającego jest bezpłatne.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych Platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Remigiusz Kreński

Data wytworzenia:
14 paź 2021

Osoba dodająca informacje

Remigiusz Kreński

Data publikacji:
14 paź 2021, godz. 11:17

Osoba aktualizująca informacje

Remigiusz Kreński

Data aktualizacji:
14 paź 2021, godz. 11:22